سومین دوسالانه تذهیب های قرآنی
 
مهلت دریافت آثار ششمین دوسالانه تذهيب‌های قرآنی تمديد شد

 مهلت دریافت آثار ششمین دوسالانه تذهيب‌های قرآنی تمديد شد

مهلت دریافت آثار ششمین دوسالانه تذهيب‌های قرآنی كه به‌همت مؤسسه آفرينش‌های هنري آستان قدس رضوی برگزار می‌شود، تا 20 آذرماه تمديد شد.
به گزارش روابط عمومی موسسه آفرینشهای هنری آستان قدس رضوی ، مهلت دریافت آثار به دبيرخانه ششمین دوسالانه تذهيب‌های قرآنی كه به همت موسسه آفرينش‌های هنری آستان قدس رضوي برگزار می‌شود تا ۲0 آذرماه تمديد شد.
دوسالانه تذهيب‌های قرآنی  در ششمین دوره خود بخش طراحی نقوش اسلامی کاربردی را نیز به بخش های مسابقه دو سالانه افزوده است بنابراین علاوه بر هنرمندان بخش های  تذهیب ، تشعیر ، گل و بوته – گل و مرغ   در طراحی نقوش اسلامی کاربردی نیز هنرمندان می توانند  در بخش های طراحی کاشی سنتی ، طراحی فرش ، طراحی کامل آرایه های قرآن (تک رنگ ) آثار خود را ارائه نمایند.
 بر اساس این گزارش، هر هنرمند برای شرکت در این دوسالانه بايد با الصاق برچسب پشت اثر به همراه فرم تكميل شده شركت در بخش مسابقه به دبيرخانه تحويل و يا با بسته‌بندی مناسب به نشاني دبيرخانه ارسال شود.
آثار بايد با پاسپارتوی مناسب و بدون قاب در ابعاد ۳۵ در ۵۰ و ۵۰ در ۷۰ ارايه شود و دبيرخانه هيچگونه مسئوليتی در قبال آسيب‌ديدگی آثار در روند رسيدن و ارسال نامناسب از سوی هنرمند نخواهد داشت و استفاده از طلای اصل در خلق آثار تذهيب الزامی است.

از آثار برگزيده و منتخب راه يافته به نمايشگاه و مقالات برتر كتاب نفيسی به چاپ خواهد رسيد و منتخبی از آثار دو سالانه در قالب نمايشگاه گروهی ارائه خواهد شد.

علاقه‌مندان می‌توانند آثار خود را تا 20 آذرماه به نشانی مشهد، خيابان كوهسنگی، كوهسنگی ۱۷، مكتب هنر رضوان تحويل داده و جهت كسب اطلاعات بيشتر به پايگاه اطلاع‌رسانی www.tazhib.org مراجعه كرده و يا با تلفن ۶- ۸۴۲۳۵۷۵-۰۵۱۱ تماس گيرند.

تاريخ: ۱۳۹۷/۹/۵
 
 

   محصولات فرهنگی

  نشر نفایس

  نگارخانه رضوان