سومین دوسالانه تذهیب های قرآنی
 
جدیدترین رویدادها
  آموزش تصویری هنر های ایرانی- اسلامی مکتب هنر رضوان
مکتب هنر رضوان در راستای اهداف آموزشی خود با همکاری استادان و مدرسین مجرب ، اقدام به تهیه فیلم های آموزشی در موضوعات مختلف هنر های ایرانی - اسلامی نموده است، علاقمندان می توانند جهت سفارش با شماره 6-38423575-051 تماس حاصل نمایند. ارسال فیلم های آموزشی از طریق پست به همه نقاط کشور میسر می باشد.
۱۳۹۶/۳/۲ :تاريخ

  تجزیه و تحلیل نگاره ای از کمال الدین بهزاد در نگارخانه رضوان
نشست تجزیه و تحلیل نگاره ای از کمال الدین بهزاد با موضوع حضرت یوسف علیه السلام در نگارخانه رضوان با حضور جواد مدرسی برگزار شد . این برنامه با عنوان "قداست و زیبایی" در روز دوشنبه اول خرداد ماه ساعت 17 با حضور هنرمندان و هنرجویان برگزار شد.
۱۳۹۶/۳/۲ :تاريخ

  نقش مصحف ؛ در نگارخانه رضوان
نگاره های قرآنی امیرحسین آقا میری با عنوان " نقش مصحف " در نگارخانه رضوان به نمایش گذاشته خواهد شد . گشایش نمایشگاه شنبه 23 اردیبهشت 96ساعت 17 و بازدید از نمایشگاه تا 4 خرداد ادامه خواهد داشت. همچنین نشست تخصصی با عنوان " ایده پردازی و طراحی در نگاره های قرآنی " با حضور این هنرمند نگارگر در روز یکشنبه 24 اردیبهشت ساعت 17 برگزار خواهد شد. لازم ذکر است امیرحسین آقامیری در بخش نگارگری مذهبی شیوه معاصر ، پنجمین دوسالانه تذهیب های قرآنی جایزه ویژه دبیرخانه را دریافت نمود.
۱۳۹۶/۲/۱۸ :تاريخ

  کارگاه تخصصی تکنیک های قلمگیری در نگارگری در مکتب هنررضوان برگزار شد
کارگاه تخصصی تکنیک های قلمگیری در نگارگری با حضور رضا مهدوی ،نگارگر مطرح کشور و مدرس مکتب هنررضوان در روز پنج شنبه ساعت 15 تا 17 برگزار شد. در این کارگاه 80 نفر از هنرمندان و هنرجویان نگارگری و دبیران هنر مشهد شرکت نمودند.
۱۳۹۵/۱۱/۲۳ :تاريخ

  اعلام اسامی هنرمندان برگزیده پنجمین دوسالانه تذهیب های قرآنی
مراسم اختتامیه پنجمین دوسالانه تذهیب های قرآنی با حضور هنرمندان و مدیران هنری و مسئولین فرهنگی مشهد ساعت 17 روز جمعه 17 دیماه همزمان با میلاد مسعود حضرت امام حسن عسگری در جوار مضجع شریف رضوی برگزار شد.
۱۳۹۵/۱۰/۱۸ :تاريخ
بسته های آموزشی


 

   محصولات فرهنگی

  نشر نفایس

  نگارخانه رضوان